Cena netto:
40,95 zł 45,50 zł 45,50 zł
Cena brutto:
50,37 zł 55,97 zł 55,97 zł
Dostępność: 14 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
średnica: 210 mm
ilość w komplecie: 12 szt.
materiał: porcelana
kształt: okrągły
kolor:
  • biały
  • szary
cena za: sztukę
element zastawy: talerz
gwarancja na obtłuczenia: tak

Biało-grafitowy porcelanowy talerz okrągły 21 cm | CHURCHILL, Homespun Style Charcoal Black - Opis:

Biało - grafitowy, porcelanowy talerz okrągły o średnicy 21 cm angielskiego producenta Churchill z serii Homespun Style to przedstawiciel najnowszej kolekcji Charcoal Black. Stylizowane na rzemieślniczo wykonane naczynia były zainspirowane archiwalnymi projektami z muzeum sztuki użytkowej Wiktoria & Albert w Londynie. Zaskakująca kolorystyka i nieszablonowe podejście pozwoli każdemu na efektywne zaprezentowanie dania. Porcelanowy talerz okrągły dzięki podszkliwnie zadrukowanej powierzchni i ręcznie zdobionym brzegom sprawdzi się w prestiżowych restauracjach i hotelach oraz na imprezy cateringowe do prezentacji dań z najwyższej półki. Biało - grafitowy porcelanowy, talerz okrągły Homespun Charcoal Black 210 mm 219214 dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę Dajar, której jesteśmy oficjalnym przedstawicielem w segmencie HoReCa. Produkt objęty jest 5 letnią gwarancją na obtłuczenia. Naczynie pakowane po 12 sztuk. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Biało-grafitowy porcelanowy talerz okrągły 21 cm | CHURCHILL, Homespun Style Charcoal Black - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Biało-grafitowy porcelanowy talerz okrągły 21 cm | CHURCHILL, Homespun Style Charcoal Black - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny