Pojemnik termoizolacyjny na lody na wynos 1500 ml Yeti XXL – 25 szt. | ALCAS, 310/5

310002050-25


  • 98,40 zł z VAT 80,00 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 14 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 257 mm
szerokość 148 mm
wysokość 105.5 mm
pojemność 1.5 l
materiał: tworzywo sztuczne
kolor: biały
ilość w komplecie 25 szt.
cena za: komplet

Pojemnik termoizolacyjny na lody na wynos 1500 ml Yeti XXL – 25 szt. | ALCAS, 310/5 - Opis

Pojemnik termoizolacyjny na lody na wynos 1500 ml Alcas pakowany w opakowaniach zbiorczych po 25 sztuk. Idealny do sprzedaży lodów rzemieślniczych na wynos – sprawdzi się także do przechowywania i transportowania lodu, napojów chłodzonych oraz innych produktów spożywczych. Pudełko z pokrywką Yeti XXL, produkcji włoskiej firmy Alcas, wykonane jest ze styropianu o unikalnej dwuwarstwowej konstrukcji zapewniającej utrzymanie temperatury nawet do 12 godzin. Produkt doskonały dla lodziarni, cukierni oraz innych punktów oferujących sprzedaż chłodzonych produktów na wynos do spożycia konsumenckiego. Cena za komplet 25 szt.

Pojemnik termoizolacyjny na lody na wynos 1500 ml Yeti XXL – 25 szt. | ALCAS, 310/5 - Opinie klientów

Pojemnik termoizolacyjny na lody na wynos 1500 ml Yeti XXL – 25 szt. | ALCAS, 310/5 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Pojemnik termoizolacyjny na lody na wynos 1500 ml Yeti XXL – 25 szt. | ALCAS, 310/5 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Pojemnik termoizolacyjny na lody na wynos 1500 ml Yeti XXL – 25 szt. | ALCAS, 310/5

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.