Promocja

Waga kuchenna z legalizacją 15 kg | HENDI, 580431

580431


  • 814,26 zł z VAT 662,00 zł bez VAT 789,83 zł z VAT 642,14 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 7 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 250 mm
szerokość 280 mm
wysokość 112 mm
zakres ważenia do 15 kg
dokładność ważenia 0.002 kg
moc całkowita 0.0003 kW
zasilanie: elektryczne
napięcie: 230 V
waga 2 kg
wyświetlacz: Tak

Waga kuchenna z legalizacją 15 kg | HENDI, 580431 - Opis

Waga kuchenna z legalizacją, o numerze katalogowym 580431, produkcji znanej i cenionej przez profesjonalistów na całym świecie firmy Hendi, oferującej kompleksowe wyposażenie gastronomii i kuchni, o wysokości 11,2 centymetra, szerokości 25 centymetrów oraz głębokości 28 centymetrów. Waga działająca w zakresie 15 kilogramów posiada dokładność 2/5 grama. Posiada dwa czytelne wyświetlacze LCD, intuicyjny w obsłudze panel sterowania z funkcjami zero, tara oraz hold oraz szalkę wykonaną z najwyższej jakości stali nierdzewnej, o wysokiej odporności na zarysowania, wgniecenia czy inne uszkodzenia mechaniczne, ale także na wysokie temperatury. Wbudowane gniazdo na baterie 3x LR-20. Czas pracy baterii: alkalicznych – ok. 600 h, zwykłych – ok. 300 h, w zestawie zasilacz AC 230 V. Waga posiada również szalkę ze stali nierdzewnej: 226×187 mm, gumowe nóżki zapobiegające przesuwaniu się wagi, dwustronny, 5-cyfrowy wyświetlacz dla obsługi i klienta z podświetleniem ułatwiającym pracę w pomieszczeniach o niskim natężeniu światła, podświetlaną klawiaturę, wbudowaną poziomicę. Doskonale sprawdzi się w magazynach, sklepach czy w hurtowniach.

Waga kuchenna z legalizacją 15 kg | HENDI, 580431 - Opinie klientów

Waga kuchenna z legalizacją 15 kg | HENDI, 580431 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Waga kuchenna z legalizacją 15 kg | HENDI, 580431 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Waga kuchenna z legalizacją 15 kg | HENDI, 580431

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.