Warnik dwuściankowy do podgrzewania i zagotowywania wody 18 l | STALGAST, 751220

751220


  • 792,12 zł z VAT 644,00 zł bez VAT 701,03 zł z VAT 569,94 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 5 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

pojemność 18 l
średnica 288 mm
wysokość 602 mm
materiał: stal nierdzewna

Warnik dwuściankowy do podgrzewania i zagotowywania wody 18 l | STALGAST, 751220 - Opis

Warnik do wody o pojemności 18 litrów marki Stalgast o indeksie 751220 został wykonany ze stali nierdzewnej wysokopolerowanej. Warnik wyposażony został w zakres regulacji termostatu od 30-110° C a także we wskaźnik poziomu płynu w zbiorniku. Urządzenie nadaje się do gotowania wody oraz podgrzewania wina i piwa. Z udogodnień warnik posiada również termostat bezpieczeństwa, zabudowaną grzałkę i bezkroplowy kranik. Czas zagotowywania płynów pełnej objętości to około 30 minut. Producent deklaruje, że produkt spełnia wszelkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i zdrowia w sprawie materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością zgodnie z rozporządzeniem 1935/2004 PE.

Warnik dwuściankowy do podgrzewania i zagotowywania wody 18 l | STALGAST, 751220 - Opinie klientów

Warnik dwuściankowy do podgrzewania i zagotowywania wody 18 l | STALGAST, 751220 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Warnik dwuściankowy do podgrzewania i zagotowywania wody 18 l | STALGAST, 751220 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.