Nowość Promocja

Forma do ciast i deserów PARFUM | SILIKOMART, Curve Flex

36.185.87.0065


  • 68,29 zł z VAT 55,52 zł bez VAT 65,24 zł z VAT 53,02 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 37 mm
ilość pól 6 szt.
materiał: silikon
wymiary ciastka: 75 mm
powłoka: brak
powierzchnia: satynowa
cena za: komplet

Forma do ciast i deserów PARFUM | SILIKOMART, Curve Flex - Opis

Silikonowa forma do ciast, ciastek i deserów Parfum o wymiarach 75×37 mm i pojemności 110 ml (wymiary oraz pojemność są podane dla jednej sztuki wyrobu końcowego), z serii CurveFlex, produkcji włoskiej firmy SILIKOMART. Forma umożliwia stworzenie 6szt. ciastek, deserów o unikalnym kształcie falistej kopuły, dając designerski efekt. Niestandardowy kształt formy świetnie sprawdzi się podczas kinderbali, na bankietach lub wystawnych przyjęciach. Idealne dla cukierni, kawiarni, lokali gastronomicznych, firm cateringowych oraz dla domu. Produkt forma do ciast i deserów 36.185.87.0065 wykonany jest z wysokiej jakości materiałów i świetnie nadaje się do użycia w piekarniku, mikrofalówkach, lodówkach, zamrażarkach czy zmywarkach. Wykonanie z silikonu gwarantuje bezproblemowy efekt, krótki czas produkcji oraz łatwość przechowywania z gwarantowaną wytrzymałością od -60°C do +230°C.

Forma do ciast i deserów PARFUM | SILIKOMART, Curve Flex - Opinie klientów

Forma do ciast i deserów PARFUM | SILIKOMART, Curve Flex - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Forma do ciast i deserów PARFUM | SILIKOMART, Curve Flex - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.