Nowość Promocja

Zestaw 4 silikonowych stempli - święta, 73 mm | SILIKOMART, Xmax Stamp

25.441.39.0069


 • 85,37 zł z VAT 69,40 zł bez VAT 82,82 zł z VAT 67,32 zł bez VAT

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

  82,82 zł z VAT
 • product.add_to_repository

  Do przechowalni

  Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 3 szt. lub więcej

Informacje

materiał: tworzywo sztuczne, silikon
średnica 73 mm

Zestaw 4 silikonowych stempli - święta, 73 mm | SILIKOMART, Xmax Stamp - Opis

Zestaw 4 silikonowych stempli – święta, 73 mm 25.441.39.0069 produkcji włoskiej, innowacyjnej firmy Silikomart powstał z myślą o klientach profesjonalnych, jak i indywidualnych. Zestaw składa się 4 silikonowych stempli do ciasta kruchego lub masy cukrowej – mikołaj, bałwanek, choinka, renifer. Forma nadaje się do mycia w zmywarkach oraz jest polecana do użytku w cukierniach oraz domowych kuchniach.

Zestaw 4 silikonowych stempli - święta, 73 mm | SILIKOMART, Xmax Stamp - Opinie klientów

Zestaw 4 silikonowych stempli - święta, 73 mm | SILIKOMART, Xmax Stamp - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

  Zestaw 4 silikonowych stempli - święta, 73 mm | SILIKOMART, Xmax Stamp - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować