Nowość Promocja

Forma do lodów i przystawek na patyczku | SILIKOMART, Gel01 Classic

25.311.87.0098


  • 194,24 zł z VAT 157,91 zł bez VAT 185,49 zł z VAT 150,79 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 25 mm
ilość pól 12 szt.
materiał: silikon
wymiary ciastka: 93x48 mm
powłoka: brak
powierzchnia: satynowa
ilość w komplecie 2 szt.
cena za: komplet
gatunek stali nierdzewnej: 18/0

Forma do lodów i przystawek na patyczku | SILIKOMART, Gel01 Classic - Opis

Zestaw do lodów, deserów i przystawek na patyczku o wymiarze 93×48×25 mm i objętości 90 ml z serii SteccoFlex produkcji włoskiej firmy SILIKOMART. Opatentowane rozwiązanie umożliwiające łatwe i przyjemne stworzenie 12 szt. deserów lodowych, sorbetów czy przystawek na patyczku o klasycznym kształcie – idealne dla domu, lokalu gastronomicznego, cukierni, kawiarni, cateringu, bufetów szwedzkich oraz wszelkich manufaktur produkujących lody rzemieślnicze lub nietypowe przystawki. Jedynym ograniczeniem w stosowaniu formy na lody i przystawki na patyku 25.311.87.0098 jest wyobraźnia – produktu można użyć np. do przygotowania musu pomidorowego na patyku. Można myć w zmywarkach a elementy silikonowe stosować w piekarniku. Zestaw wykonany jest z tworzywa sztucznego i silikonu gwarantuje bezproblemowy efekt, krótki czas produkcji oraz łatwość przechowywania z gwarantowaną wytrzymałością nawet do -60°C. Zestaw obejmuje także 50 drewnianych patyczków.

Forma do lodów i przystawek na patyczku | SILIKOMART, Gel01 Classic - Opinie klientów

Forma do lodów i przystawek na patyczku | SILIKOMART, Gel01 Classic - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Forma do lodów i przystawek na patyczku | SILIKOMART, Gel01 Classic - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Forma do lodów i przystawek na patyczku | SILIKOMART, Gel01 Classic

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.