Garnki dla profesjonalistów w asortymencie Gastromania.pl

Każdy prężnie działający lokal gastronomiczny powinien być wyposażony w profesjonalne garnki kuchenne, które umożliwią przygotowywanie i gotowanie potraw przez kucharza oraz personel pomocniczy. Gastromania.pl obejmuje bogatą ofertę garnków i innych akcesoriów kuchennych, które są dedykowane dla profesjonalnych kuchni gastronomicznych. Nasze produkty idealnie sprawdzą się zarówno w restauracjach, jak i w barach, stołówkach oraz hotelach. W naszym asortymencie znajdą Państwo najwyższej klasy garnki, które zostały wykonane z najlepszych materiałów. Są to m.in. garnki ze stali emaliowanej, miedzi, aluminium, stali nierdzewnej, polipropylenu, żeliwa, stali chromowanej, akrylu, stali chromowo-niklowej oraz bambusa. Dodatkowo każdy produkt został wyposażony w wytrzymałą powłokę, która świetnie radzi sobie z wysokimi temperaturami oraz ułatwia utrzymanie naczyń w czystości. Są to m.in. powłoki PTFE (teflonowe) oraz ceramiczne.

Czytaj więcej >

Profesjonalnej garnki kuchenne nierdzewne

Garnki kuchenne, które cieszą się zdecydowanie największą popularnością, zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Również w naszym sklepie przeważają tego typu produkty, a to wszystko za sprawą niesamowitych właściwości, które oferuje ten surowiec. Jest to materiał bardzo odporny na uszkodzenia i wytrzymały, a raz zakupiony posłuży Państwu przez lata. Największą zaletą stali nierdzewnej jest z pewnością właściwość antykorozyjna, która chroni nasze naczynia przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, np. wodą lub wysoką temperaturą.

Gdzie kupią Państwo garnki gastronomiczne?

W asortymencie naszego sklepu internetowego Gastromania.pl znajdą Państwo profesjonalne garnki gastronomiczne, które z pewnością znajdą zastosowanie w każdym lokalu gastronomicznym! W naszej ofercie znajdują się garnki niskie, wysokie oraz o średniej wielkości, aby każdy mógł znaleźć dla siebie najlepsze rozwiązanie, które sprosta jego oczekiwaniom. Oferujemy również specjalistyczne garnki do duszenia potraw, rondle gastronomiczne, garnki do muli, małży i owoców morza, garnki do gotowania ryb, garnki do gotowania szparagów, a także wkłady do garnków, pokrywki do garnków oraz całe zestawy profesjonalnych garnków kuchennych.