Nowość Promocja

Forma na ciasta i torty SFT428 FLAN PAN, tarta 28x3 cm | SILIKOMART, Uniflex

30.428.00.0060


  • 59,78 zł z VAT 48,58 zł bez VAT 57,10 zł z VAT 46,41 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 1 szt. lub więcej

Informacje

wysokość 30 mm
średnica 280 mm
pojemność 1.75 l
materiał: silikon

Forma na ciasta i torty SFT428 FLAN PAN, tarta 28x3 cm | SILIKOMART, Uniflex - Opis

Silikonowa forma na torty, ciasta, tarty i desery o okrągłym kształcie Flan Pan z serii Uni Flex, produkcji włoskiej firmy SILIKOMART o wymiarach: 280×30 mm i pojemności 1750 ml. Oryginalny ząbkowany kształt obwódki produktu daje możliwość stworzenia unikalnych ciast, tart, tortów i deserów o designerskim wyglądzie, wyposażona w specjalny, usuwalny pierscień Safe Ring gwarantujący utrzymanie ciasta lub masy w idealnym kształcie – od przygotowania do wyjęcia z formy. Doskonale sprawdzi się na wystawnych bankietach, kinderbalach, przyjęciach urodzinowych, a także w domu. Idealne dla lokali gastronomicznych, cukierni, kawiarni, firm cateringowych. Można stosować zarówno w zamrażarkach jak i w piekarnikach. Produkt forma na ciasta i desery 30.428.00.0060 wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje bezproblemowy efekt, krótki czas produkcji oraz łatwość przechowywania z gwarantowaną wytrzymałością od -60°C do +230°C.

Forma na ciasta i torty SFT428 FLAN PAN, tarta 28x3 cm | SILIKOMART, Uniflex - Opinie klientów

Forma na ciasta i torty SFT428 FLAN PAN, tarta 28x3 cm | SILIKOMART, Uniflex - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Forma na ciasta i torty SFT428 FLAN PAN, tarta 28x3 cm | SILIKOMART, Uniflex - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.