Nowość Promocja

Silikonowa forma do wykończenia deserów 3D - plaster miodu 12x 45x8 mm, 8 ml | SILIKOMART, Miel 8

36.347.87.0065


 • 69,54 zł z VAT 56,54 zł bez VAT 67,46 zł z VAT 54,83 zł bez VAT

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

  67,46 zł z VAT
 • product.add_to_repository

  Do przechowalni

  Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 1 szt. lub więcej

Informacje

ilość pól 12 szt.
materiał: silikon
wymiary ciastka: 45x8 mm

Silikonowa forma do wykończenia deserów 3D - plaster miodu 12x 45x8 mm, 8 ml | SILIKOMART, Miel 8 - Opis

Silikonowa forma do wykończenia deserów 3D – plaster miodu Miel 8 o wymiarach 45×8 mm i pojemności 8 ml (wymiary oraz pojemność są podane dla jednej sztuki gotowego elementu) produkcji włoskiej firmy SILIKOMART. Forma umożliwia stworzenie 12 szt. elementów o eleganckiej teksturze sześciokątnych komórek tworzących plaster miodu i wnętrze ula, w tym wszystkie naturalne niedoskonałości powstałe w wyniku żmudnej pracy pszczół przy produkcji cennego nektaru. Energia i naturalna czystość miodu zainspirowały nową serię Miel, składającą się z 3 różnej wielkości foremek, idealnych jako unikalne przystawki lub jako dekoracja deserów i ciast. Pozwala uzyskać eleganckie, oryginalne produkty – idealne dla cukierni, kawiarni, lokali gastronomicznych, firm cateringowych oraz dla domu. Doskonale sprawdzi się na wystawnych przyjęciach, bankietach i kinderbalach. Forma do przystawek i do wykończenia deserów 36.347.87.0065 wykonana jest z wysokiej jakości materiałów i świetnie nadaje się do użycia w piekarniku, mikrofalówkach, lodówkach, zamrażarkach czy zmywarkach. Wykonanie z najwyższej jakości silikonu gwarantuje bezproblemowy efekt, krótki czas produkcji oraz łatwość przechowywania z gwarantowaną wytrzymałością od -60°C do +230°C.

Silikonowa forma do wykończenia deserów 3D - plaster miodu 12x 45x8 mm, 8 ml | SILIKOMART, Miel 8 - Opinie klientów

Silikonowa forma do wykończenia deserów 3D - plaster miodu 12x 45x8 mm, 8 ml | SILIKOMART, Miel 8 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

  Silikonowa forma do wykończenia deserów 3D - plaster miodu 12x 45x8 mm, 8 ml | SILIKOMART, Miel 8 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Silikonowa forma do wykończenia deserów 3D - plaster miodu 12x 45x8 mm, 8 ml | SILIKOMART, Miel 8