Forma do ciast, tortów lodowych i semifreddo Paradise | SILIKOMART, Paradise

27.227.87.0065


  • 74,72 zł z VAT 60,75 zł bez VAT 71,35 zł z VAT 58,02 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 60 mm
średnica 220 mm
pojemność 1.5 l
materiał: silikon

Forma do ciast, tortów lodowych i semifreddo Paradise | SILIKOMART, Paradise - Opis

Forma silikonowa Paradise do ciast, tortów lodowych i semifreddo o wymiarach 220×70×60 mm i pojemności 1500 ml włoskiej firmy SILIKOMART, która została nagrodzona w 2012 roku na Światowych Mistrzostwach lodów. Forma pozwala stworzyć torty lodowe, ciasta lub semifreddo w bardzo szybki i prosty sposób, w okrągłym kształcie z dziurką w środku podzielne na 14 części. Idealne wypełnienie do formy można stworzyć przy użyciu innego produktu firmy SILIKOMART Forma do nadzienia ciast, tortów i deserów lodowych Insert Decor Round 28.001.87.0065. Produkt idealnie nadaje się na wystawne przyjęcia, bankiety lub imprezy w domu. Doskonały dla kawiarni, lodziarni, cukierni, lokali gastronomicznych lub firm cateringowych. Produkt można przechowywać w lodówkach, używać w piekarniku lub mikrofalówce. Wykonanie z silikonu gwarantuje bezproblemowy efekt, krótki czas produkcji oraz łatwość przechowywania z gwarantowaną wytrzymałością od -60°C do +230°C.

Forma do ciast, tortów lodowych i semifreddo Paradise | SILIKOMART, Paradise - Opinie klientów

Forma do ciast, tortów lodowych i semifreddo Paradise | SILIKOMART, Paradise - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Forma do ciast, tortów lodowych i semifreddo Paradise | SILIKOMART, Paradise - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.