Zestaw form do ciast i deserów - 11x 32 ml, 60x13 mm + wycinarka | SILIKOMART, Kit Loop 32

36.323.87.0065


  • 119,51 zł z VAT 97,16 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 1 szt. lub więcej

Informacje

wysokość 13 mm
materiał: tworzywo sztuczne, silikon
średnica 60 mm

Zestaw form do ciast i deserów - 11x 32 ml, 60x13 mm + wycinarka | SILIKOMART, Kit Loop 32 - Opis

Zestaw form silikonowych do ciast i deserów Kit Loop 32 + wycinarka o wymiarach 60×13 mm i pojemności 32 ml (wymiary oraz pojemność są podane dla jednej sztuki wyrobu końcowego), z serii CurveFlex produkcji włoskiej firmy SILIKOMART. Forma umożliwia stworzenie 11 szt. ciastek, deserów o unikalnym kształcie ringu 3D. Pozwala uzyskać eleganckie, oryginalne produkty – idealne dla cukierni, kawiarni, lokali gastronomicznych, firm cateringowych oraz dla domu. Doskonale sprawdzi się na wystawnych przyjęciach, bankietach i kinderbalach. Forma do ciast i deserów 36.323.87.0065 wykonana jest z wysokiej jakości materiałów i świetnie nadaje się do użycia w piekarniku, mikrofalówkach, lodówkach, zamrażarkach czy zmywarkach. Zestaw obejmuje formę silikonową 11× 26,5 ml, formę silikonową do dekoracji na wierzch 11× 5,5 ml oraz obustronny wykrojnik umożliwiający wykonanie insertu lub spodu pod deser. Wykonanie z najwyższej jakości silikonu gwarantuje bezproblemowy efekt, krótki czas produkcji oraz łatwość przechowywania z gwarantowaną wytrzymałością od -60°C do +230°C.

Zestaw form do ciast i deserów - 11x 32 ml, 60x13 mm + wycinarka | SILIKOMART, Kit Loop 32 - Opinie klientów

Zestaw form do ciast i deserów - 11x 32 ml, 60x13 mm + wycinarka | SILIKOMART, Kit Loop 32 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Zestaw form do ciast i deserów - 11x 32 ml, 60x13 mm + wycinarka | SILIKOMART, Kit Loop 32 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Zestaw form do ciast i deserów - 11x 32 ml, 60x13 mm + wycinarka | SILIKOMART, Kit Loop 32

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.