Nowość Promocja

Zestaw form do ciast i lodów artystycznych Flame | SILIKOMART, Kit Flame

25.988.87.0065


  • 239,02 zł z VAT 194,33 zł bez VAT 228,29 zł z VAT 185,58 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 1 szt. lub więcej

Informacje

wysokość 85 mm
średnica 240 mm
pojemność 2 l
materiał: silikon
cena za: komplet
powierzchnia: satynowa
powłoka: brak

Zestaw form do ciast i lodów artystycznych Flame | SILIKOMART, Kit Flame - Opis

Zestaw form do przygotowania ciast i lodów artystycznych Flame o wymiarach 240×85 mm i pojemności 2000 ml, z serii Kit Flame, produkcji włoskiej firmy SILIKOMART. Produkt składa się z 3 elementów: silikonowej formy do stworzenia zewnętrznego kształtu wyrobu, silikonowej formy do nadzienia w kształcie półokrągłym o wymiarach 213×35 mm i pojemności 600 ml oraz krajalnicy umożliwiającej wycięcie odpowiedniej wielkości kształtów ciasta. Produkt zestaw do ciast artystycznych 25.988.87.0065 umożliwia stworzenie babki, deserów lodowych o unikalnych kształtach. Zestaw można myć w zmywarkach, używać w piekarniku, lodówkach i mikrofalówkach. Wysoka jakość produktów gwarantuje niezawodność w temperaturach od -60°C do +230°C.

Zestaw form do ciast i lodów artystycznych Flame | SILIKOMART, Kit Flame - Opinie klientów

Zestaw form do ciast i lodów artystycznych Flame | SILIKOMART, Kit Flame - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Zestaw form do ciast i lodów artystycznych Flame | SILIKOMART, Kit Flame - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Zestaw form do ciast i lodów artystycznych Flame | SILIKOMART, Kit Flame

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.