Torba do pizzy - niezbędny gadżet dla każdego dostawcy!

Jaka torba do pizzy będzie najlepsza?

Bardzo dużo osób korzysta z opcji tak zwanego “jedzenia na dowóz”. W XXI wieku możemy zamówić praktycznie wszystko - od ostrej kuchni meksykańskiej, przez tradycją polską, kończąc na orientalnych smakach kuchni indyjskiej. Według badań, które zostały przeprowadzone w czerwcu tego roku przez bardzo popularny portal, dzięki któremu możesz zamówić jedzenie, od poprzedniego roku liczba zamówień wzrosła o aż 31%! Co ciekawe, warto dodać, że w prawie 60% przypadku zamawiana jest tradycyjna, wyśmienita pizza. To danie z kuchni włoskiej cały czas zachwyca i nie ma sobie równych. Chrupiące ciasto, ulubione dodatki i kremowe, unikatowe sosy, to coś, co lubią prawie wszyscy! Nikt nie lubi natomiast długo czekać za dostawą oraz otrzymywać zimnego jedzenie. Rozwiązaniem tego problemu są torby podgrzewane do pizzy.

Historia pewnego dostawcy

Pan Jarek, wesoły i sympatyczny człowiek z Lubelszczyzny, to prawdziwy dostawca z powołania. Każde przyjęte zamówienie traktuje bardzo poważnie i stara się dowozić swoją pizzę w jak najkrótszym czasie. Doskonale wie, że nie ma niczego pyszniejszego, niż gorąca, jeszcze parująca pizza, która ucieszy nosy i kubki smakowe każdego klienta. Pan Jarek przygodę z rozwożeniem pizzy zaczął od specjalnego plecaka, który był w stanie pomieścić kilka sztuk. Było to dla niego świetną opcją, gdyż swą przygodę z dostarczaniem włoskiego specjału rozpoczął od roweru. Plecaki do pizzy wygodnie można umieścić na plecach i z tego rozwiązania bardzo chętnie korzystał Pan Jarosław. Plecaki do pizzy są termoizolacyjne, do tego można je dostać w różnych rozmiarach, aby pasowały idealnie do pizzy, którą serwuje nasza pizzeria.

Po kilku miesiącach pracy Panu Jarkowi, który był niezwykle miłym dostawcom i zawsze dostawał wysokie napiwki, udało się zaoszczędzić sporą ilość gotówki i kupić swój własny samochód. Wtedy to doszedł do wniosku, że zdecydowanie wygodniej będzie mu rozwozić pizzę w torbie, a nie plecaku. Torba do pizzy, którą kupił, nie była podgrzewana, ale Pan Jarek rozwoził pizzę w dość małej lokalizacji, dzięki czemu jedzenie nigdy nie było zimne. Torby niepodgrzewane do pizzy można również otrzymać w wielu różnych rozmiarach, są one w stanie pomieścić większą ilość kartonów, niż klasyczne plecaki do pizzy.

Pizzeria, w której zatrudniony był Pan Jarek, zaczęła stawać się coraz bardziej popularna i znana wśród mieszkańców również innych miejscowości, w końcu - robili naprawdę pyszną, włoską pizzę, no i mieli Pana Jarka. Nasz ulubiony dostawca zaczął być wysyłany w coraz to dalsze miejsca, oddalone od restauracji o wiele kilometrów, aż doszedł do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem, aby pizza nadal pozostawała gorąca i chrupiąca, jest inwestycja w torbę podgrzewaną. Torby podgrzewane do pizzy są wyposażone w specjalne pady grzewcze, które mogą być zasilane albo przez zasilacz z sieci, albo przez np. zapalniczkę samochodową.

Zakup podgrzewanej torby okazał się być dla Pana Jarka strzałem w dziesiątkę! Liczba klientów rosła z dnia na dzień, a pizza zawsze pozostawała świeża, pachnąca i gorącą - jakby dopiero wyjęta z pieca. Bądź jak Pan Jarek i zainwestuj w torbę podgrzewaną, aby Twoi goście zawsze byli zadowoleni!

Dodaj komentarz

Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.