Wiosenne nowości, czyli nowe marki w sklepie Gastromania

Mimo że nie zapadliśmy w zimowy sen, wraz z nastaniem wiosny rozkwitamy, poszerzając konsekwentnie ofertę naszego sklepu o nowych, markowych producentów działających na rynku profesjonalnej gastronomii. Wszyscy lubimy prawdziwą czekoladę, dlatego tym razem zadbaliśmy, aby cukiernicy, piekarze, szefowie kuchni oraz właściciele firm vendingowych i cateringowych zyskali dostęp do szerokiego wyboru najlepszych produktów i dodatków powstałych na bazie najwyższej jakości ziaren kakaowca. Zapraszamy na wiosenny przegląd nowości.

Belgijska jakość

Belgijska czekolada to symbol znakomitej jakości, a firma Callebaut jest doskonale znana prawdopodobnie wszystkim profesjonalnym piekarzom i cukiernikom na całym świecie. Jej działalność koncentruje się na wsparciu cukierni, lodziarni i piekarni. Pod koniec lat 80. Callebaut wprowadziła na rynek czekoladowe dropsy Callets, a w roku 2006 uruchomiła produkcję serii Single Origin - czekoladowych kuwertur wyprodukowanych z wyselekcjonowanych ziaren pochodzących z jednego regionu świata. Czekolady Callebaut to propozycje dedykowane wyrobom oraz konfekcji czekoladowej klasy premium. Receptury firmy stanowią do dziś bazę wielu markowych wyrobów czekoladowych.

Francuskie wyrafinowanie

Oferta francuskiej marki Cacao Barry to idealna propozycja dla cukierników i piekarzy poszukujących najwyższej jakości polew czekoladowych i komplementarnych produktów dekoracyjnych. Cały asortyment Cacao Barry produkowany jest na bazie starannie wyselekcjonowanych ziaren kakaowca pochodzących z wybranych plantacji. Autorski proces przetwarzania ziaren oraz dbałość o każdy etap produkcji sprawia, że marka stała się jednym z ulubionych producentów cukierników i miłośników czekoladowych przysmaków na całym świecie. Firma produkuje m.in. czekolady i kuwertury o idealnej konsystencji, wielosmakowe praliny, markowy likier i doskonałe masło kakaowe.

Holenderska tradycja

Holenderska marka Van Houten specjalizuje się w produkcji czekolady dla firm vendingowych i cateringowych oraz hoteli, restauracji i sklepów. Oferta firmy obejmuje czekolady o zwiększonej zawartości kakao, czekolady instant, czekoladę w płynie oraz naturalne kakao. Wszystkie produkty Van Houten posiadają certyfikat UTZ i są wytwarzane w 100% z naturalnego, ekologicznego kakao. Nie zawierają konserwantów i słodzików ani żadnych, nawet śladowych ilości innych składników, dzięki czemu są nie tylko smaczne, ale przede wszystkim bezpieczne dla zdrowia.

Amerykańskie zdobienia

Amerykańska marka Mona Lisa należy do belgijskiego potentata Barry Callebaut, co stanowi wystarczającą rekomendację dla oferty firmy. Asortyment marki obejmuje m.in. czekoladowe i marcepanowe dekoracje, posypki, ołówki i rollsy, kubeczki i korpusy, narzędzia dla kreatywnych cukierników, specjalne sezonowe propozycje i dodatki oraz kolorowe, wzorzyste folie transferowe zapewniające czekoladowym wyrobom ciekawe wykończenie i apetyczną ekspozycję. Wszystkie produkty Mona Lisa wykonane są w 100% z kakao pochodzącego ze zrównoważonych upraw, dzięki czemu posiadają certyfikat Cocoa Horizons - fundacji nadzorowanej przez szwajcarską federalną organizację kontrolną.

Hiszpańskie słodkości

Hiszpańska marka Chocovic specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości czekolady i dodatków dla klientów przemysłowych i rzemieślniczych. Pełna oferta firmy obejmuje nadzienia oraz jasne i ciemne polewy czekoladowe o różnym stopniu płynności i zróżnicowanych nutach smakowych oraz naturalny proszek kakaowy, smakowe pasty i artykuły dekoracyjne. Zróżnicowana oferta Chocovic ułatwia produkcję czekoladowych przysmaków i deserów, które są nie tylko smaczne, ale również ciekawe wizualnie.

Brazylijskie kakao

Czekolady i funkcjonalne polewy brazylijskiej marki Sicao produkowane są z najlepszej jakości ziaren kakaowca, głównie z regionów Bahia i Pará. Asortyment Sicao obejmuje ponad 50 produktów, a są to m.in. czekolady o średniej płynności, funkcjonalne polewy oraz naturalne kakao. Kuwertury charakteryzują się wysoką zawartością naturalnego kakao, mają wspaniały połysk i są szybkoschnące. Najnowsza propozycja Sicao to granulki wyprodukowane z czystej, półciemnej czekolady. Wszystkie produkty brazylijskiej marki mają ten sam skład i produkowane są zgodnie z tradycją wypracowaną przez Barry Callebaut - właściciela Sicao.

Holenderskie dekoracje

Holenderska marka FunCakes specjalizuje się w mieszankach do pieczenia ciast oraz słodkich, kolorowych artykułach dekoracyjnych dla profesjonalnych cukierników i piekarzy. Pełna oferta firmy obejmuje blisko 1000 produktów i obejmuje mieszanki do ciast, dodatki i nadzienia, różne rodzaje mąk, smakowe kremówki, kolorowy marcepan, gumy i pasty modelujące, belgijską czekoladę o zróżnicowanych kształtach, kolorowe posypki, żele do kolorowania ciast, farby spożywcze i pędzelki do zdobienia wypieków, aromaty, kolorowy pyłek spożywczy, spraye, smakowe pasty, artykuły do pieczenia, kreatywne elementy dekoracji ciast i deserów, formy i kubeczki o zróżnicowanych kształtach oraz dekoracje na różne okazje, m.in. na Walentynki, Wielkanoc, Halloween i święta Bożego Narodzenia. Zróżnicowane dodatki i artykuły dekoracyjne FunCakes inspirują cukierników na całym świecie do poszukiwań własnych, kreatywnych kombinacji.

Zapraszamy na zakupy!

Dodaj komentarz

Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.