Cena netto:
7,11 zł 9,00 zł 9,00 zł
Cena brutto:
8,75 zł 11,07 zł 11,07 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 10-24 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 62 mm
średnica: 38 mm
pojemność: 0.015 l
ilość w komplecie: 10 szt.
materiał: szkło
cena za: sztukę

Kieliszek do wódki i likieru 15 ml | ARCOROC, Fine Champagne - Opis:

Kieliszek do wódki o pojemności 15 ml marki „Arcoroc”. Tradycyjne kształty i nieskazitelne szkło dodają uroku i czaru. Kieliszek do wódki i likieru dedykowany jest do wszelakiej gastronomii począwszy od restauracji i hoteli a skończywszy na pubach i salach bankietowych, znajdzie miejsce na imprezach cateringowych czy spotkaniach w gronie znajomych. Doskonale sprawdzi się również w formie prezentu okolicznościowego. Kieliszek do wódki 1105 sprzedawany jest w opakowaniach zbiorczych po 10 sztuk. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Kieliszek do wódki i likieru 15 ml | ARCOROC, Fine Champagne - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Kieliszek do wódki i likieru 15 ml | ARCOROC, Fine Champagne - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny